Range (8.x-1.4) - en to nl translation catalogue (33 entries)

en: Prefix
nl: Voorvoegsel

en: Suffix
nl: Achtervoegsel

en: Value
nl: Waarde

en: - None -
nl: - Geen -

en: Default
nl: Standaard

en: Format
nl: Opmaak

en: From
nl: Van

en: Range
nl: Bereik

en: Scale
nl: Schalen

en: to
nl: naar

en: Unformatted
nl: Onopgemaakt

en: Default value
nl: Standaardwaarde

en: Precision
nl: Precisie

en: The total number of digits to store in the database, including those to the right of the decimal.
nl: Het totaal aantal cijfers om op te slaan in de database, inclusief de cijfers achter de komma.

en: The number of digits to the right of the decimal.
nl: Het aantal cijfers achter de komma.

en: Decimal marker
nl: Decimaal scheidingsteken

en: Space
nl: Spatie

en: contains
nl: bevat

en: does not contain
nl: bevat niet

en: Decimal point
nl: Decimaalteken

en: Comma
nl: Komma

en: exposed
nl: zichtbaar gemaakt

en: Placeholder
nl: Plaatshouder

en: Field types
nl: Veldtypes

en: The minimum value that should be allowed in this field. Leave blank for no minimum.
nl: De minimale waarde die toegestaan is in dit veld. Laat leeg voor geen minimum.

en: The maximum value that should be allowed in this field. Leave blank for no maximum.
nl: De maximale waarde die toegestaan is in dit veld. Laat leeg voor geen maximum.

en: Thousand marker
nl: Scheidingsteken voor duizendtallen

[ctx: Sort order]
en: Numerical
nl: Numeriek

en: Apostrophe
nl: Apostrof

en: grouped
nl: gegroepeerd

en: - No value -
nl: - Geen waarde -

en: Thin space
nl: Dunspatie

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
nl: Tekst wordt getoond in het veld, tot er een waarde wordt ingevoerd. Deze aanwijzing is gewoonlijk een voorbeeldwaarde of een korte beschrijving van de verwachte opmaak.
