Range (8.x-1.5) - en to az translation catalogue (23 entries)

en: Prefix
az: Prefiks

en: Suffix
az: Suffiks

en: Value
az: Qiymət

en: - None -
az: - heç nə -

en: Default
az: Susmaya görə

en: From
az: Kimdən

en: Maximum
az: Maksimum

en: Scale
az: Ölçüsünü dəyişmək

en: Unformatted
az: Formatlaşdırılmamış

en: Default value
az: Standart qiymət

en: Precision
az: Dəqiqlik

en: The total number of digits to store in the database, including those to the right of the decimal.
az: Verilənlər bazasında saxlanacaq rəqəmlərin, o cümlədən onluğun sağında olanların ümumi sayı.

en: The number of digits to the right of the decimal.
az: Onluq hissənin sağındakı rəqəmlərin sayı.

en: Decimal marker
az: Onluq narker

en: Space
az: Boşluq

en: contains
az: ehtiva edir

en: Decimal point
az: Onluq nöqtə

en: Comma
az: Vergül

en: exposed
az: məruz

en: Placeholder
az: Köməkçi söz

en: Field types
az: Sahə növləri

en: The minimum value that should be allowed in this field. Leave blank for no minimum.
az: Bu sahədə icazə verilməli olan minimum dəyər. Minimum olaraq boş buraxın.

en: The maximum value that should be allowed in this field. Leave blank for no maximum.
az: Bu sahədə icazə verilməli olan maksimum dəyər. Maksimum boşluq buraxın.
