Range (8.x-1.5) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Prefix
mn: Угтвар

en: Value
mn: Утга

en: - None -
mn: - Хоосон -

en: Default
mn: Анхны утга

en: Format
mn: Бүтэц

en: Precision
mn: Нарийвчлал
