Range Slider (2.0.0) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: None
nl: Geen

en: Horizontal
nl: Horizontaal

en: Vertical
nl: Verticaal

en: Left
nl: Links

en: Right
nl: Rechts

en: Orientation
nl: Oriëntatie

en: Above
nl: Boven

en: Output
nl: Uitvoer

en: Below
nl: Onder

en: Advanced elements
nl: Geavanceerde elementen

en: Provides a form element for input of a number within a specific range using a slider.
nl: Biedt een element aan voor het invoeren van een getal binnen een specifiek bereik met behulp van een schuifregelaar.
