Range Slider (2.1.1) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: None
ar: لا شيء

en: Horizontal
ar: أفقي

en: Vertical
ar: عمودي

en: Left
ar: اليسار

en: Right
ar: اليمين

en: Above
ar: أعلاه
