Range Slider (2.1.1) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: None
gu: એકે નહિ

en: Horizontal
gu: આડું

en: Vertical
gu: ઊભું

en: Left
gu: ડાબે

en: Right
gu: જમણે

en: Above
gu: ઉપર
