Range Slider (2.1.1) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: None
lt: Joks

en: Horizontal
lt: Horizontalus

en: Vertical
lt: Vertikalus

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė

en: Above
lt: Virš

en: Advanced elements
lt: Išplėstiniai elementai

en: Provides a form element for input of a number within a specific range using a slider.
lt: Pateikiamas formos elementas skaičiui tam tikrame diapazone įvesti naudojant slankiklį.
