Range Slider (2.0.0) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: None
fr: Aucun(e)

en: Left
fr: Gauche

en: Right
fr: Droit

en: Above
fr: Au-dessus

en: Output
fr: Sortie

en: Below
fr: En-dessous

en: Advanced elements
fr: Éléments avancés

en: Provides a form element for input of a number within a specific range using a slider.
fr: Fournit un élément de formulaire pour la saisie d'un nombre dans un intervalle donné en utilisant un curseur.
