Range Slider (2.1.1) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: None
ka: არცერთი

en: Horizontal
ka: ჰორიზონტალური

en: Vertical
ka: ვერტიკალური

en: Left
ka: მარცხნივ

en: Right
ka: მარჯვნივ

en: Above
ka: ზემოთ
