Range Slider (3.0.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: None
cs: Žádné

en: Horizontal
cs: Vodorovný

en: Vertical
cs: Svislý

en: Above
cs: Nad

en: Below
cs: Pod

en: Direction
cs: Směr
