Range Slider (3.0.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: None
fa: هیچ

en: Horizontal
fa: افقی

en: Vertical
fa: عمودی

en: Left
fa: چپ

en: Right
fa: راست

en: Above
fa: بالا

en: Output
fa: خروجی

en: Direction
fa: جهت
