Range Slider (3.0.0-alpha1) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: None
it: Nessuno

en: Horizontal
it: Orizzontale

en: Vertical
it: Verticale

en: Left
it: Sinistra

en: Right
it: Destra

en: Above
it: Sopra

en: Output
it: In uscita

en: Direction
it: Direzione
