Range Slider (3.0.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: None
ja: なし

en: Horizontal
ja: 水平

en: Vertical
ja: 垂直

en: Left
ja: 左

en: Right
ja: 右

en: Above
ja: 上部

en: Output
ja: 出力

en: Below
ja: 下部

en: Direction
ja: 方向

en: No output
ja: 出力しない

en: Advanced elements
ja: 高度な要素
