Range Slider (3.0.0-alpha1) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: None
km: គ្មាន

en: Left
km: ឆ្វេង

en: Right
km: ស្តាំ

en: Above
km: ខាង​លើ

en: Direction
km: ទិស
