Range Slider (3.0.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: None
ku: هیچ

en: Left
ku: چەپ

en: Right
ku: ڕاست

en: Above
ku: سەرەوە

en: Direction
ku: ئاڕاسته‌
