Range Slider (3.0.0-alpha1) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Horizontal
my: ရေပြင်ညီ

en: Vertical
my: ဒေါင်လိုက်

en: Left
my: ဘယ်

en: Right
my: ညာ

en: Above
my: အပေါ်

en: Direction
my: လမ်းညွန်ချက်၊ လမ်းကြောင်း
