Range Slider (3.0.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: None
oc: Pas cap

en: Horizontal
oc: Orizontal

en: Left
oc: Esquèrra

en: Right
oc: Dreita

en: Above
oc: En dessús

en: Direction
oc: Direccion
