Range Slider (3.0.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: None
ta: இல்லை

en: Horizontal
ta: கிடைநிலை

en: Vertical
ta: செங்குத்து

en: Left
ta: இடது

en: Right
ta: வலது

en: Above
ta: மேலே

en: Output
ta: வெளியீடு

en: Direction
ta: திசை
