Range Slider (3.0.0-alpha2) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: None
ca: Cap

en: Horizontal
ca: Horitzontal

en: Left
ca: Esquerra

en: Right
ca: Dreta

en: Above
ca: A sobre

en: Output
ca: Sortida

en: Direction
ca: Direcció
