Range Slider (3.0.0-alpha2) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: None
hr: Nema

en: Horizontal
hr: Horizontalno

en: Vertical
hr: Vertikalno

en: Left
hr: Lijevo

en: Right
hr: Desni

en: Above
hr: Iznad

en: Direction
hr: Smjer
