Range Slider (3.0.0-alpha2) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: None
id: Tiada

en: Horizontal
id: Horisontal

en: Vertical
id: Vertikal

en: Left
id: Kiri

en: Right
id: Kanan

en: Above
id: Di atas

en: Direction
id: Arah
