Range Slider (3.0.0-alpha2) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: None
jv: Nihil

en: Horizontal
jv: Horisontal

en: Vertical
jv: Vertikal

en: Left
jv: Kiwa

en: Right
jv: Tengen

en: Above
jv: Ndhuwur

en: Direction
jv: Arah
