Range Slider (3.0.0-alpha2) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: None
ro: Nimic

en: Horizontal
ro: Orizontal

en: Left
ro: Stânga

en: Right
ro: Dreapta

en: Above
ro: Deasupra

en: Direction
ro: Direcție
