Range Slider (3.0.0-alpha2) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: None
ug: يوق

en: Left
ug: سولغا توغرىلاش

en: Right
ug: ئوڭغا توغرىلاش

en: Above
ug: ئۈستىدە

en: Direction
ug: يۆنىلىش
