Range Slider (3.0.0-rc1) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Submit
az: Təqdim

en: None
az: Yoxdur

en: Horizontal
az: Üfiqi

en: Vertical
az: Şaquli

en: Left
az: Sol

en: Right
az: Sağ

en: Above
az: Yuxarıda

en: Direction
az: İstiqamət
