Range Slider (3.0.0-rc1) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Submit
be: Захаваць

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Left
be: Злева

en: Right
be: Справа

en: Above
be: Вышэй

en: Direction
be: Накірунак
