Range Slider (3.0.0-rc1) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: None
bo: མེད།

en: Horizontal
bo: འཕྲེད

en: Vertical
bo: གྱེན

en: Left
bo: གཡོན

en: Above
bo: གོང་དུ

en: Direction
bo: ཁ་ཕྱོགས
