Range Slider (3.0.0-rc1) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Submit
cy: Cyflwyno

en: None
cy: Dim

en: Horizontal
cy: Llorweddol

en: Vertical
cy: Fertigol

en: Above
cy: Uwchben

en: Direction
cy: Cyfeiriad
