Range Slider (3.0.0-rc1) - en to es translation catalogue (10 entries)

en: Submit
es: Enviar

en: None
es: Ninguno

en: Left
es: Izquierda

en: Right
es: Derecha

en: Orientation
es: Orientación

en: Above
es: Encima

en: Output
es: Salida

en: Below
es: Debajo

en: Direction
es: Dirección

en: Advanced elements
es: Elementos avanzados
