Range Slider (3.0.0-rc1) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Submit
et: Sisesta

en: None
et: Puudub

en: Horizontal
et: Horisontaalne

en: Vertical
et: Vertikaalne

en: Left
et: Vasakul

en: Right
et: Paremal

en: Above
et: Üleval

en: Direction
et: Suund
