Range Slider (3.0.0-rc1) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Submit
eu: Bidali

en: None
eu: Bat ere ez

en: Vertical
eu: Bertikal

en: Left
eu: Ezkerra

en: Right
eu: Eskuina

en: Above
eu: Gainean

en: Direction
eu: Helbidea
