Range Slider (3.0.0-rc1) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Submit
fi: Lähetä

en: None
fi: Ei mitään

en: Horizontal
fi: Vaakasuora

en: Vertical
fi: Pystysuora

en: Left
fi: Vasemmalla

en: Right
fi: Oikealla

en: Above
fi: Yläpuolella

en: Output
fi: Tuloste

en: Direction
fi: Suunta
