Range Slider (3.0.0-rc1) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Submit
he: שלח

en: None
he: ללא

en: Horizontal
he: אופקי

en: Vertical
he: אנכי

en: Left
he: שמאל

en: Right
he: ימין

en: Above
he: מעל

en: Direction
he: כיוון
