Range Slider (3.0.0-rc1) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Submit
is: Vista

en: None
is: Engin

en: Horizontal
is: Lárétt

en: Vertical
is: Lóðrétt

en: Left
is: Vinstri

en: Right
is: Hægri

en: Direction
is: Stefna
