Range Slider (3.0.0-rc1) - en to ms translation catalogue (8 entries)

en: Submit
ms: Serah

en: None
ms: Tiada

en: Horizontal
ms: Mendatar

en: Vertical
ms: Menegak

en: Left
ms: Kiri

en: Right
ms: Kanan

en: Above
ms: Di atas

en: Direction
ms: Arah
