Range Slider (3.0.0-rc1) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Left
ne: बाँया

en: Right
ne: दायाँ

en: Direction
ne: दिशा
