Range Slider (3.0.0-rc1) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: Submit
pl: Zachowaj

en: None
pl: Brak

en: Horizontal
pl: Poziomo

en: Vertical
pl: Pionowo

en: Left
pl: Lewo

en: Right
pl: Prawo

en: Orientation
pl: Orientacja

en: Above
pl: Ponad polem

en: Output
pl: Wartość wyjściowa

en: Below
pl: Poniżej

en: Direction
pl: Kierunek
