Range Slider (3.0.0-rc1) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Submit
ps: ولیګه

en: None
ps: هېڅ يو

en: Vertical
ps: نېغ

en: Left
ps: کيڼ

en: Right
ps: ښی

en: Above
ps: پورته
