Range Slider (3.0.0-rc1) - en to ru translation catalogue (12 entries)

en: Submit
ru: Отправить

en: None
ru: Нет

en: Horizontal
ru: Горизонтально

en: Vertical
ru: Вертикально

en: Left
ru: Слева

en: Right
ru: Справа

en: Orientation
ru: Ориентация

en: Above
ru: Сверху

en: Output
ru: Вывод

en: Below
ru: Внизу

en: Direction
ru: Направление

en: Direction: @direction
ru: Направление: @direction
