Range Slider (3.0.0-rc1) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: Submit
sv: Skicka

en: None
sv: Ingen

en: Horizontal
sv: Horisontell

en: Vertical
sv: Vertikal

en: Left
sv: Vänster

en: Right
sv: Höger

en: Orientation
sv: Orientering

en: Above
sv: Ovanför

en: Output
sv: Mata ut

en: Direction
sv: Riktning

en: Advanced elements
sv: Avancerade element
