Range Slider (3.0.0-rc1) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Left
te: ఎడమ

en: Right
te: కుడి

en: Direction
te: దిశ
