Range Slider (3.0.0-rc1) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Submit
vi: Gửi đi

en: None
vi: Không có

en: Horizontal
vi: Ngang

en: Vertical
vi: Dọc

en: Left
vi: Trái

en: Right
vi: Phải

en: Above
vi: Bên trên

en: Output
vi: Đầu ra

en: Direction
vi: Hướng
