Range Slider (3.0.0-alpha2) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: None
el: Κανένα

en: Horizontal
el: Οριζόντιο

en: Vertical
el: Κάθετο

en: Left
el: Αριστερά

en: Right
el: Δεξιά

en: Above
el: Από πάνω

en: Direction
el: Κατεύθυνση
