Range Slider (3.0.0-alpha2) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: None
hu: Nincs

en: Horizontal
hu: Vízszintes

en: Vertical
hu: Függőleges

en: Left
hu: Bal

en: Right
hu: Jobb

en: Orientation
hu: Tájolás

en: Above
hu: Felette

en: Output
hu: Kimenet

en: Below
hu: Alatta

en: Direction
hu: Irány

en: Direction: @direction
hu: Irány: @direction
