Range Slider (3.0.0-alpha2) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: None
pt: Nenhum

en: Left
pt: Esquerda

en: Right
pt: Direita

en: Orientation
pt: Orientação

en: Above
pt: Acima

en: Output
pt: Saída

en: Below
pt: Abaixo

en: Direction
pt: Direção
