Range Slider (8.x-1.4) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: None
tr: Hiçbiri

en: Horizontal
tr: Yatay

en: Vertical
tr: Dikey

en: Left
tr: Sol

en: Right
tr: Sağ

en: Orientation
tr: Yerleşim

en: Above
tr: Üstte

en: Output
tr: Çıktı
