Range Units (8.x-1.0) - en to bo translation catalogue (11 entries)

en: - None -
bo: - མེད། -

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Maximum
bo: ཆེས་ཆེའི་ཚད

en: Minimum
bo: ཆེས་ཆུང་བའི་ཚད

en: Space
bo: སྟོང་བ

en: Decimal point
bo: སིལ་གྲངས་ཚེག

en: Comma
bo: ཚེག་འབྲིང༼,༽

en: The minimum value that should be allowed in this field. Leave blank for no minimum.
bo: གནས་ཁོངས་འདིའི་ནང་སྤྱོད་ཆོག་པའི་ཆེས་ཆུང་བའི་ཚད། ཆེས་ཆུང་བའི་གྲངས་ཀ་མེད་པ་བཟོ་དགོས་ན་སྟོང་པར་འཇོག

en: The maximum value that should be allowed in this field. Leave blank for no maximum.
bo: གནས་ཁོངས་འདིའི་ནང་དུ་སྤྱོད་ཆོག་པའི་ཆེས་ཆེ་བའི་ཚད། ཆེས་ཆེ་བའི་ཚད་མེད་པར་བཟོ་དགོས་ན་སྟོང་བར་འཇོག

en: Thousand marker
bo: སྟོང་རྟགས

en: Apostrophe
bo: སྤྱི་ཚེག༼'༽
