Range Units (8.x-1.0) - en to fi translation catalogue (14 entries)

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: From
fi: Lähettäjä

en: Custom
fi: Oma

en: Maximum
fi: Suurin

en: Unit
fi: Yksikkö

en: Minimum
fi: Pienin

en: Space
fi: Välilyönti

en: Decimal point
fi: Desimaalipiste

en: Comma
fi: Pilkku

en: The minimum value that should be allowed in this field. Leave blank for no minimum.
fi: Syötä pienin sallittu arvo kentässä. Jätä tyhjäksi jos et halua asettaa pienintä arvoa.

en: The maximum value that should be allowed in this field. Leave blank for no maximum.
fi: Syötä suurin sallittu arvo kentässä. Jätä tyhjäksi jos et halua asettaa suurinta arvoa.

en: Thousand marker
fi: Tuhat-merkki

en: Apostrophe
fi: Heittomerkki

en: Thin space
fi: Ohut väli
