Range Units (8.x-1.0) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: - None -
ku: - هیچ -

en: From
ku: له‌لایەن

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Maximum
ku: گەورەترین

en: Minimum
ku: کەمترین

en: Space
ku: بۆشایی

en: Comma
ku: کۆما
