Range Units (8.x-1.0) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: - None -
lt: - Joks -

en: From
lt: Nuo

en: Custom
lt: Savitas

en: Maximum
lt: Maksimumas

en: Minimum
lt: Minimumas

en: Space
lt: Tarpas

en: Decimal point
lt: Dešimtainis taškas

en: Comma
lt: Kablelis

en: Thousand marker
lt: Tūkstančių žymeklis

en: Apostrophe
lt: Apostrofa
